Ārstēšanas iespējas

Miomas ārstēšanas mērķis ir mazināt simptomus (asiņošana, sāpes) un/vai samazināt miomas mezgla apjomu vai vienkārši likvidēt miomu ķirurģiskā ceļā

Plānojot piemērotāko terapiju, ārsts ņem vērā virkni faktoru. Piemēram, simptomu smagumu, miomas mezglu izmēru un lokalizāciju, pacientes vecumu, viņas vēlmi saglabāt dzemdi vai fertilitāti (auglību). Tam visam ir nozīmīga loma, izvēloties piemērotāko ārstēšanas metodi. Jums jāpārrunā ar savu ginekologu ārstēšanas iespējas.

Pieejamie ārstēšanas veidi:

Sekojošas zāles parasti tiek izmantotas, lai ārstētu dzemdes miomu. Vairumā gadījumu šīs zāles tiek lietotas, lai kontrolētu miomas simptomus.

Ir vairākas dzemdes miomas neķirurģiskas ārstēšanas metodes, sākot no neinvazīvas līdz minimāli invazīvai. Atkarībā no Jūsu konkrētās situācijas ārstam vajadzētu apspriest ar Jums, kura no pieejamajām ārstēšanas iespējām ir visieteicamākā un piemērotākā Jūsu situācijā.

Ķirurģija ir iespēja, ja medikamentozā terapija ir bijusi neefektīvi un miomas simptomi joprojām saglabājas. Var izskatīt vairākas ķirurģiskas ārstēšanas iespējas. Ārsts nosūtīs Jūs pie speciālista, lai apspriestu visas iespējas, tostarp katras procedūras priekšrocības un ar to saistītos riskus.

 

 

Šī tīmekļa vietne sniedz informāciju, kas ir paredzēta tikai izglītojošiem mērķiem. Vienmēr konsultējieties ar savu ārstu, ja Jums ir bažas par savu veselību.